Hospůdka a Ubytování U Mitucha, Ženklava

Ženklava 131, 74267
od 590 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Jsme rodinný podnik založený počátkem roku 2018. Najdete nás v malé útulné vesnici Ženklava, která se nachází mezi Štramberkem a Veřovicemi. Nabízíme osvěžení pivem, sodovkou a dalšími nápoji. Nabídneme Vám rovněž i malé občerstvení. V případě potřeby se lze u nás ubytovat. Máme pro Vás 5 apartmánů, které můžete využít na Vašem výletě či služební cestě. Součástí budovy hospůdky je i pošta Partner.

Další informace

Ubytování se nachází v malé vesničce Ženklava. Ubytování se skládá z 5 apartmánů. 1 apartmán je dlouhodobě obsazen ,tudíž Vám nabízíme jen 4 volné apartmány. Na apartmánech se nachází ložnice společná spací místnost spojená s kuchyní a jídelním stolem. Na každém apartmánu je samostatná koupelna s wc. V domě naleznete taky malou útulnou Hospůdku a poštu Partner. 

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.890 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
950 Kč
Jednolůžkový pokoj
590 Kč
Snídaně
130 Kč
Třílůžkový pokoj
1.490 Kč

Cena za apartmán je bez ohledu na počet osob v něm. Ceny jsou za apartmány ne za pokoje. Na každém apartmánu je přistýlka.

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
15
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
1
Jednolůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
4
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Naše rodinná hospůdka s domácí atmosférou může být ideálním místem pro soukromé akce. Můžete zde uspořádat firemní večírek s kolegy a upustit tak od pracovní rutiny, případě oslavit narozeniny s přáteli a rodinou. Máme k dispozici kapacitu přibližně pro 50 osob. Při vytvoření slavnostní tabule je maximální kapacita 30 osob. Na své si u nás přijdou i ti nejmenší díky dětskému koutku. V letních dnech máte možnost využít venkovní posezení na zahrádce s možnosti grilování. V prostorách hospůdky je možnost připojení k wifi síti zdarma. Potřebujete-li si u nás rezervovat stůl, či prostor hospůdky pro Vaši akci, zavolejte nám na číslo uvedené v kontaktech.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Hospůdka má možnost firemních akcí. I přesto že se u nás nevaří jsme schopni vše zajistit. Naopak máte tady klid pořádat konferenci nebo firemní schůzky jelikož se Hospůdka otevírá až v odpoledních hodinách. Není problém otevřít jen pro vás dříve.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Minigolf
Tenisový kurt

Okolí

Našich pár typů kam na výlet okolo Ženklavy. - Hrad Štramberk - můžete navštívit Štramberskou trůbu a ochutnat Štramberké uši nebo se podívat na jeskyni Šipka. Taky bych zavítala do pivních koupelí. - technické muzeum Tatra v Kopřivnici - auto moto muzeum Tatra Kopřivnice - Zdeněk Burian museum Kopřivnice - rodný dům Sigmunda Freuda Příbor - hrad Hukvaldy - valašské muzeum Rožnov Pod Radhoštěm -

Mapa

Autobus 320m
Vlak 1.2km
Velká mapa