Hotel Dělnický dům v Odrách, Odry

Dělnická 23, Odry, 74235
od 900 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 200m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel vznikl jako nadstavba původní historické budovy Dělnického domu. Jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Kapacita hotelu je 31 pevných lůžek a 18 přistýlek, 2 svatební apartmá.

Další informace

Hotel nabízí 13 pohodlných, moderně zařízených pokojů pro 45 hostů a dvě svatební apartmá, halu pro odpočinek nebo pro pořádání svatebních obřadů, firemních školení či jiných vzdělávacích a společenských akcí, ke kterým poskytujeme kompletní gastronomický servis. Součástí hotelu je velká terasa s vyhlídkou na město Odry a nově vybudované parkoviště přímo u hotelu.

Ceny

Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Jednolůžkový pokoj
900 Kč
Přistýlka
400 Kč
Třílůžkový pokoj
1.600 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Parkoviště
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
49
Čtyřlůžkové pokoje
6
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
50
Pětilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Minibar
TV
WC

Restaurace

Restaurace Dělnického domu v Odrách nabízí širokou nabídku gastronomických specialit i národní kuchyně a patří k ojedinělým stravovacím zařízením ve městě a okolí.Hoteloví hosté si mohou vybrat snídani ze Snídaňového lístku, který jich nabízí sedm druhů . Pro skupiny / od 5-ti osob/ připravujeme bohaté švédské stoly. Snídani podáváme od 6.00 do 10.00 hodin v příjemném prostředí restaurace.

Firemní akce

Výhodou hotelu je, že je součástí komplexu Dělnického domu, který dále tvoří restaurace, vinárna a kavárna, hlavní sál a přísálí. Toto uspořádání dává možnost propojit společenské, kulturní nebo firemní akce s ubytováním. Prostory Dělnického domu jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, svatebních a smutečních hostin, abiturientských večírků, vánočních večírků, školení, konferencí, přednášek, firemní prezentace, prezentace výrobků, plesů, zábav a v neposlední řadě i kulturních akcí.Restaurace Dělnického domu v Odrách nabízí širokou nabídku gastronomických specialit i národní kuchyně a patří k ojedinělým stravovacím zařízením ve městě a okolí.Hoteloví hosté si mohou vybrat snídani ze Snídaňového lístku, který jich nabízí sedm druhů . Pro skupiny / od 5-ti osob/ připravujeme bohaté švédské stoly. Snídani podáváme od 6.00 do 10.00 hodin v příjemném prostředí restaurace.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Sportovní hala
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Mapa

Centrum 200m
Autobus 1km
Vlak 1.2km
Velká mapa