Penzion Jaroňkova Pekárna, Štramberk

Náměstí 7, 74266
od 890 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion dostal jméno po významném secesním malíři Bohumíru Jaroňkovi. Na jeho dílo, jehož ústředním tématem je Štramberk, se můžete v penzionu podívat zdarma ve stejnojmenné galerii.

Jaroňkovu pekárnu najdete v měšťanském domě v rohu náměstí, naproti farnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého. Součástí penzionu je také stylová kavárna s pekárnou a příjemně prostorné atrium zvané Anglický klub. To se nachází v zadním traktu penzionu a je využíváno návštěvníky ve chvílích, kdy je kavárna obsazena. Vhodné je rovněž pro komorní rodinné či firemní akce. Parkovací místa jsou omezena svou kapacitou.

Další informace

Nabízíme vám stylové ubytování ve dvou apartmá s možností přistýlky a dvou dvoulůžkových pokojích zdobených historickými artefakty. Pokoje jsou plně vybaveny, nechybí ani telefon a internet. Z útulného prostředí svého pokoje se můžete vydat nejen do galerie, ale také do tajů podzemního Gotického sklepa, který spojuje budovu Jaroňkovy pekárny a Městského pivovaru. Penzion je tichým a romantickým místem, které by si jistě oblíbil i samotný Jaroněk! Možnost ubytování s domácím mazlíčkem za poplatek.

Ceny

Apartmán
1.690 Kč
Cena za parkování (auto)
150
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.490 Kč
Jednolůžkový pokoj
890 Kč
Přistýlka
400 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Restaurace
Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

V Jaroňkově pekárně nesmí chybět nabídka Štramberských uší, nyní ještě více proslavených chráněnou známkou Evropské unie.
Součástí penzionu Jaroňkova pekárna je také příjemně prostorné atrium zvané Anglický klub. To se nachází v zadním traktu penzionu a je využíváno návštěvníky ve chvílích, kdy je kavárna obsazena. Vhodné je rovněž pro komorní rodinné či firemní akce.

Mapa

Velká mapa