Hostinec a penzion Dolní Dvůr, Veřovice

Veřovice 28, 742 73
od 1.450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1.5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje vybavené úložnými prostory,koupelnou se sprchovacím koutem a WC, klimatizací, lednicí, wifi a  smart TV. Čtyřlůžkový pokoj Comfort má dvě oddělené dvoulůžkové ložnice se samostatnou klimatizací a TV. V jednom z pokojů možnost přistýlky. Pokoj je vybaven úložnými prostory, sprchovacím koutem, samostatným WC, lednicí,  smart TV, wifi. V ceně ubytování je snídaně.

Apatmán Superior pro 4-6 osob je vybaven kuchyňským koutem, jídelním stolem, rozkládací pohovkou, smart TV, klimatizací. Součástí pokoje je ložnice  pro 3 osoby se smart TV, klimatizací. K dispozici koupelna se sprchovým koutem a WC. Pokoj je vhodný jako rodinné ubytování.

Další informace

Dolní Dvůr je stylová restaurace s domácí kuchyní v klidném a útulném prostředí. Vnitřní prostory jsou členěny na dvě samostatné místnosti, menší nekuřácká je pro 20 osob, větší terasa s krbem a kamennou podlahou poté pro 26 osob a volně navazuje na venkovní zahrádku s pohodlnými křesly a stoly. V létě je možno využít také dřevěnou pergolu s krbem. Za masivní dubové stoly s lavicemi se pohodlně usadí 20 osob. Snídaně jsou podávány v nově vybudovaném salonku. Pro děti je na zahrádce připravena skluzavka. V prostorách hostince je připojení k Wi-Fi.

Po rozsáhlé rekonstrukci půdních prostor přibyly ke stávajícím pokojům v podkroví čtyři nové dvoulůžkové pokoje s přistýlkami. Součástí pokojů je koupelna se sprchovým koutem a wc. Pokoje jsou vybaveny úložnými prostory, lednicí, klimatizací, smart televizí, samozřejmostí je připojení k internetu pomocí wifi. 

Ceny

Apartmán
3.860 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.600 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.450 Kč
Přistýlka
380 Kč
Snídaně
120 Kč

Snídaně v ceně


1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní 780,-. Apartmán je vybaven kuchyní, uvedená cena je bez snídaně. Snídani je možné dokoupit.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Klimatizace

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Centrum 1.5km
Autobus 5m
Vlak 2.5km
Velká mapa