Penzion Pod Bílou horou, Kopřivnice

Jarní 333/2, 74221
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chráněná krajinná oblast Beskydy je velice populární moravské pohoří, kde lze trávit aktivní, klidnou i příjemnou dovolenou.

Hledáte-li v oblasti Beskyd pohodlné a komfortní ubytování, neváhejte a navštivte nás. Když ubytování v Beskydech, tak v penzionu Pod Bílou horou.

Penzion Pod Bílou horou - pohodlí a komfort Penzion rodinného typu s možností všestranného sportovního vyžití. Penzion se nachází v klidném místě města Kopřivnice na úpatí Beskyd.

Další informace

Pohodlné a komfortní ubytování v Beskydech, restaurace s výbornou kuchyní, venkovní posezení a kvalitní služby. To vše najdete v klidném prostředí našeho penzionu s dominantou Bílé hory a s rozhlednou v pozadí... a přesto jen 200 m od centra města Kopřivnice.

Nabízíme dvě nekuřácké restaurace, z nichž jedna je s krbem, kde připravujeme i grilované speciality. Kapacita restaurací je až 103 osob. K dispozici je připojení na internet přes wi-fi. Pro Vaše děti je připraveno dětské hřiště s pískovištěm a drobnými dětskými atrakcemi. Pro ubytované je k dispozici kuchyňka.

NOVĚ NYNÍ NABÍZÍME MOŽNOST MASÁŽÍ V POHODLÍ VAŠEHO POKOJE. STAČÍ SI JEN DOMLUVIT S PERSONÁLEM PENZIONU DOBU A TYP MASÁŽE A MY JIŽ VŠE ZAŘÍDÍME K VAŠÍ SPOKOJENOSTI

Ubytování v Beskydech

  • 10 dvoulůžkových pokojů
  • 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj
  • 1 třílůžkový pokoj
  • 1 čtyřlůžkový pokoj

Každý pokoj je vybaven

  • sociálním zařízením
  • sprchovým koutem
  • TV internetem

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
2.100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.155 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
85 Kč
Třílůžkový pokoj
1.630 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Masáže

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Menu plné „klasických jídel" i „specialit" Vám zaručuje, že si určitě vyberete to, na co máte chuť. Nealko, káva, čaj, kvalitní vína a velký pivní výběr zajistí, že žízní trpět nebudete.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Tenisový kurt

Okolí

Naše ubytování v Beskydech nabízí kompletní sportovní vyžití včetně koupání na koupališti s tobogánem, tenis, vyjížďky na kole, minigolf. V zimě možnost lyžování v Beskydech, krytý zimní stadion, zimní výšlapy po okolí. Na výlety můžete vyrazit do Beskyd, Kopřivnice, Štramberku, Příboru, Hukvald, Nového Jičína,...

Mapa

Velká mapa